BMW Group Belgium Luxembourg - link2fleet toolbox

Contacts

Corporate & Special Sales Manager

Alain Peers

alain.peers@bmw.be

+32 475 98 32 91

Business Manager

Antoine del Marmol

antoine.del-marmol@bmw.be

+32 473 39 11 77

Business Manager

Jeroen Michel

jeroen.michel@bmw.be

+32 497 86 94 61

Business Manager

Michael De Schepper

michael.de-schepper@bmw.be

+32 470 20 48 33

Business Manager

Tarek Srouji

tarek.srouji@bmw.be

+32 471 61 18 43

Business Manager

Alexandre Binet

alexandre.binet@bmw.be

+32 499 98 03 29

Business Manager Authority Sales

Jelle Soumillion

jelle.soumillion@bmw.be

+32 491 16 47 38

Intro

De komende 5 jaar zal de mobiliteit meer veranderen dan de afgelopen 100 jaar. Verdere elektrificatie, nog meer connectiviteit en digitalisering – deze evolutie zet zich in sneltempo door in de autosector. Daarnaast wil de bestuurder van de toekomst nog meer zelf zijn keuzes maken. Als pionier in de individuele mobiliteit, neemt BMW een leidende rol op.

 

We bieden oplossingen voor verschillende van uw mobiliteitsvragen en voor de wensen van uw medewerkers. In de komende jaren willen we samen met u de toekomst van de mobiliteit mee vormgeven. 

Products

BMW is de referentie voor bedrijfswagens via zijn netwerk van concessies, zijn dienstverlening en zijn brede waaier aan modellen en motorisaties. 

 

Wie weet beter welke aandrijving bij uw wagenpark past dan u zelf? Daarom geven wij u bij BMW de Power of Choice. Met de komst van de BMW iX3 is de BMW X3 is het eerste model waarbij u zelf kiest voor de aandrijving die het best past bij de noden van uw wagenpark: benzine, diesel, plug-in hybride of volledig elektrisch. BMW wilt deze Power of Choicede komende jaren verder uitbreiden naar alle andere modellen.

 

Highlights

Abonneer u op onze newsletters
-->