BMW Group Belgium Luxembourg

Lodderstraat 16
2880 Bornem

+32(0)3 890 97 11

www.bmw.be

Contacts

Corporate Sales Manager

Tom Van Assche

tom.van-assche@bmw.be

+32 (0)475 63 30 86

Antwerpen, Limburg & Leuven

Serge Sels

Serge.Sels@bmw.be

+32 (0)3 890 52 96

Brussel

Antoine del Marmol

antoine.del-marmol@bmw.be

+32 (0)3 890 50 58

Wallonië

Thomas Van Opdenbosch

thomas.van-opdenbosch@bmw.be

+32 3 890 50 45

Oost- en West-Vlaanderen

Jeroen Michel

jeroen.michel@bmw.be

+32 (0) 3 890 51 71

Leasing & Rentals Business

Laurent Kelecom

laurent.kelecom@bmw.be

+32 (0) 3 890 52 12

Luik & Groothertogdom Luxemburg

Marie-France Daout

marie-france.daout@bmw.be

+32 (0)3 890 58 19

Vacatures

Werken bij BMW? Ontdek hier al onze vacatures: www.bmw.be/jobs

Intro

De komende 5 jaar zal de mobiliteit meer veranderen dan de afgelopen 100 jaar. Verdere elektrificatie, nog meer connectiviteit en digitalisering – deze evolutie zet zich in sneltempo door in de autosector. Daarnaast wil de bestuurder van de toekomst nog meer zelf zijn keuzes maken. Als pionier in de individuele mobiliteit, neemt BMW een leidende rol op.

 

We bieden oplossingen voor verschillende van uw mobiliteitsvragen en voor de wensen van uw medewerkers. In de komende jaren willen we samen met u de toekomst van de mobiliteit mee vormgeven. 

Products

BMW is de referentie voor bedrijfswagens via zijn netwerk van concessies, zijn dienstverlening en zijn brede waaier aan modellen en motorisaties. 

 

Wie weet beter welke aandrijving bij uw wagenpark past dan u zelf? Daarom geven wij u bij BMW de Power of Choice. Met de komst van de BMW iX3 is de BMW X3 is het eerste model waarbij u zelf kiest voor de aandrijving die het best past bij de noden van uw wagenpark: benzine, diesel, plug-in hybride of volledig elektrisch. BMW wilt deze Power of Choicede komende jaren verder uitbreiden naar alle andere modellen.

Highlights

Abonneer u op onze newsletters