Contacts

Director

Hilde Cleemput

hilde@cryns.be

+32 479 97 76 08

CEO

Johan Van Deursen

johan@cryns.be

+32 478 46 03 70

Vacatures

Development. Craftsmanship. Opportunities. Bij Cryns by Damage kom je terecht in een moderne werkomgeving dat aan de top staat binnen de carrosseriewereld. Je krijgt alle tools en kansen om jezelf te ontwikkelen en puur vakmanschap af te leveren. Wij zijn vooruitstrevend en hebben de ambitie om toonaangevend te zijn binnen onze regio’s.

 

Join us and be part of our craftsmen community!

 

Momenteel zijn we op zoek naar:

  • Voorbereider / Pistoolschilder regio Luik (meer info op www.cryns.be)

Intro

Driven by state of the art car repair

Sinds 1944 staat Cryns garant voor kwalitatief schadeherstel. Het zit in ons DNA om continu de zoeken naar de nieuwste hersteltechnieken en een snelle no-nonsense service aan te bieden. Vandaag herstellen we in 9 centra over heel België: Gent, Kortrijk, Zwijndrecht, Mortsel, Mechelen, Nijvel, Luik, Awans en Brussel.

 

Wij verzekeren u alle gemak

  • We zijn erkend door alle Belgische verzekeringsmaatschappijen
  • Cryns beschikt over het label Duurzaam Repareren
  • Premium vervangwagens (Mercedes en Seat)
  • Digitale dienstverlening met een centraal beheer
  • Nationale présence
  • Uitgebreide kennis en ervaring wat betreft elektrische en hybride voertuigen

 

Onze vestigingen

 

Cryns by Damage Anderlecht – Bergensesteenweg 1423a, 1070 Anderlecht / T +32 2 556 32 80 – brussels@cryns.be

 

Cryns by Damage Nivelles – Rue du Travail, 1A, 1400 Nivelles / T +32 67 89 02 70 – nivelles@cryns.be

 

Cryns by Damage Zwijndrecht – Westpoort 33, 2070 Zwijndrecht / T +32 3 252 01 00 – waasland@cryns.be

 

Cryns by Damage Mortsel – Vredebaan 79c, 2640 Mortsel / T +32 3 449 37 20 – antwerpen@cryns.be

 

Cryns by Damage Mechelen – Antwerpsesteenweg 209-211, 2800 Mechelen / T +32 15 69 02 07 – mechelen@cryns.be

 

Cryns by Damage Liège – Rue Robert 2, 4101 Seraing / T +32 4 336 21 19 – liege@cryns.be

 

Cryns by Damage Awans – Chaussée Noël Ledouble 80, 4340 Awans / T +32 4 257 54 63 – awans@cryns.be

 

Cryns by Damage Gent – Begoniastraat 42/B, 9810 Gent / T +32 9 385 64 10 – gent@cryns.be

 

Cryns by Damage Kortrijk – Hondschotestraat 98, 8560 Wevelgem / T +32 056 42 51 23 – kortrijk@cryns.be

Services

Cryns is specialist voor ieder type schade aan uw voertuig. Van traditional tot SMART repair leveren we state of the art herstellingen binnen de kortst mogelijke hersteltijd. Ontdek hoe we elk aspect van schadeherstel benaderen en continu zoeken naar de nieuwste technieken.

 

Traditionele herstellingen

  • (De)montage
  • Plaatwerk
  • Richten en meten
  • Voorbereiden
  • Auto spuiten

 

SMART-herstellingen

  • Spot repair
  • Uitdeuken zonder lakschade
  • Bumper herstellen
  • Auto bekleden
  • Velgen herstellen
  • Uitlijnen auto

 

Andere herstellingen

  • Airco
  • Glasherstel
  • ADAS
  • Elektrische en hybride voertuigen

 

 

Highlights

Abonneer u op onze newsletters
-->