link2fleet

Grauwmeer 1/60 59
3001 Leuven

+32 16 66 14 75

www.link2fleet.com

Tools, Tips and tricks

Company Car Report 2019 - NL

Il y a 3 weken.

Contacts

Editorial Director

Marc Demoulin

mdemoulin@link2fleet.com

+32 495 290 360

Editorial Manager

Damien Malvetti

dmalvetti@link2fleet.com

+32 474 20 84 23

Communication Specialist

Marleen Neukermans

mneukermans@link2fleet.com

+32 496 509 154

Communication Specialist

Sigrid Nauwelaerts

snauwelaerts@link2fleet.com

+32 473 66 51 75

Communication Specialist

Daan Van Heesvelde

dvanheesvelde@link2fleet.com

+32 487 53 53 19

Event Manager

Annick Nemetz

anemetz@link2fleet.com

+32 495 290 362

Administration Coordinator

Claudia Lilien

clilien@link2fleet.com

+32 497 80 92 93

Content & Marketing Manager link2fleet Luxembourg

Fabrice Dabe

fabrice.dabe@link2fleet.lu

+352 621 379 766

Head of Operations

Yannick Mathieu

ymathieu@link2fleet.com

+32 495 28 53 01

Vacatures

We zijn op zoek naar freelance journalisten om op regelmatige basis samen te werken. Heb jij een vlotte pen, heb je interesse in auto’s en mobiliteit en is de wereld van vlootbeheer je niet onbekend? Ben je vlot tweetalig (FR / NL) en heb je een uitstekende kennis van het Engels? Ben je in staat om snel artikels te schrijven en te vertalen? Je profiel interesseert ons! Interesse? Contacteer ons dan zonder dralen via info@link2fleet.com.

Intro

Multimediaplatform link2fleet is al meer dan 30 jaar communicatie-expert in de fleet en mobiliteitssector. Het link2fleet-platform combineert de modernste en meest efficiënte communicatietechnieken om haar doelpubliek, de vloot-en mobiliteitsverantwoordelijken, van informatie en handige managementtips te voorzien. Link2fleet bundelt haar krachten en knowhow samen met deze van experten in alle vakdomeinen die raken met vlootbeheer en mobiliteit en centraliseert alle kennis op haar toegankelijk mediaplatform. Websites, magazines, nieuwsbrieven en toegewijde fleetevenementen en -trainingen brengen de info onder de professionals, die op zoek zijn naar objectieve informatie met een grote meerwaarde. Link2fleet is daarom in België en Luxemburg de absolute referentie voor alle fleet & mobility professionals.

Products

Digital :

Print :

Events & training :

Database / targeting tools :

 

Services

Via ses magazines, guides et newsletters envoyés à une base de données qualifiée remise à jour quotidiennement, link2fleet offre aux fournisseurs une opportunité unique de communiquer de façon optimale et très spécifique à son public cible. Parallèlement, les événements et formations de link2fleet sont synonymes de partage d’informations d’experts et de possibilité de networking pour toutes les parties prenantes du secteur du fleet et de la mobilité.

Notre équipe de spécialistes est au service de tous les clients pour dresser avec eux un projet de communication sur-mesure afin de renforcer leur présence sur le marché et leur image de marque.

Highlights

Abonneer u op onze newsletters